Apie projektą

Projektas – virtuali paroda „Šimtmečio belaukiant: Vasario 16-oji mano šeimoje“ prasidėjo 2014 m. vasario 16 d. Projektas tęsis iki Lietuvos Respublikos šimtojo gimtadienio 1918 metais.

 

Projekto tikslas
Projekto tikslas – pasidalinti nuotraukomis, idėjomis, mintimis, tradicijomis, pasakojančiomis apie tai, kaip lietuviai visame pasaulyje švenčia Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

 

Kaip dalyvauti virtualioje parodoje?
Pasirinkę Įkelk nuotrauką ir Tu užpildykite visus prašomus langelius, pasirinkite nuotrauką (nuotraukos dydis – iki 1 MG) ir spauskite Siųsti. Jūsų asmeninė informacija (vardas, pavarė ir kontaktiniai duomenys) bus matomi tik tinklapio administratoriui. Jūsų kontaktiniai duomenys yra reikalingi informacijos patikslinimui (jei reikia) ir nuotraukos savininko pakvietimui į projekto baigiamąjį renginį arba atsiimti laimėto prizo ar atminimo dovanėlės. Viešai, visiems tinklapio lankytojams, bus matoma tik Jūsų įkelta nuotrauka ir jos aprašas. Apraše prašome nurodyti nuotraukoje esančią šeimą, miestą, (šalį, jei tai ne Lietuva), metus ir trumpai apibūdinti nuotrauką, papasakojant apie joje užfiksuotą Vasario 16-osios šventimo akimirką. Prašome sugalvoti ir trumpą nuotraukos pavadinimą (matomas didesniu šriftu).

 

Jei nuotraukos įkėlimas buvo sėkmingas (buvo užrašas Įkelta sėkmingai), kodėl nerodo nuotraukos?
Norėdami sukurti puikią šventinę nuotaiką ir apsisaugoti nuo piktavalių žmonių ar robotų, šiam tinklapiui prižiūrėti paskyrėme administratorių, kuris patvirtina kiekvieną įkeliamą nuotrauką ir tik tada ši nuotrauka pasirodo tinklapyje. Patvirtinimo procedūra gali trukti iki 24 val. Tinklapio administratorius gali susisiekti su Jumis norėdamas patikslinti Jūsų pateiktą informaciją.

 

Įspūdingiausių nuotraukų rinkimas
Norėdami išreikšti susižavėjimą viena ar kita virtualioje parodoje eksponuojama nuotrauka, galite už ją balsuoti. Iš vieno IP adreso už vieną nuotrauką galima balsuoti iki 5 kartų.

 

Laimėtojai ir prizai
2018 m. vasario 16 d. balsavimas bus sustabdytas. Daugiausiai balsų surinkusių nuotraukų savininkai bus apdovanoti Istorinės Prezidentūros atminimo prizais. Visi virtualioje parodoje dalyvavę nuotraukų savininkai bus pakviesti į 2018 m. Vasario 16-osios šventinius renginius Istorinėje Prezidentūroje ir apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

 

2014 metų įspūdingiausios nuotraukos:

1 vieta – AUGAME LIETUVOJE. Jūratės ir Viliaus Puslių anūkai, Smiltė, Naglis ir Gintarė, pas senelius kaime, šventiškai pasipuošę močiutės siūtais drabužėliais (Rokiškio raj., Jūžintai) – 1527 balsai 

2 vieta – MEILĖS ŽIEDAS TĖVYVEI. Jauniausi šventės dalyviai Ema ir Mykolas Kretingos rajono Baublių kaimo bendruomenės Vasario 16-osios šventėje  2014 metais – 614 balsų

3 vieta – MAŽASIS PRIE ISTORINĖS PREZIDENTŪROS KAUNE. Mažasis džiaugiasi dalyvaudamas Vasario 16-osios minėjime. Kaunas, 2014 m. – 300 balsų

 

SVEIKINAME!